about pic min

گیتی باکس چیست و چه خدمتی ارائه می دهد؟

گیتی باکس مجموعه تخصصی طراحی، تولید و فروش آنلاین باکس گل های رز جاودان در ایران می باشد. باکس گل های متنوع در ابعاد، اندازه ها و رنگ های مختلف که با استاندارد های معماری داخلی طراحی شده اند و به همراه گل های رز جاودان در رنگ های مختلف به فروش می رسند. حال ممکن است بخواهید بدانید که رز جاودان چیست؟ 

به تازگی نوع جدیدی از گل رز کاملا طبیعی، با اصلاح نژاد و تغییرات ژنتیکی ، با نام تجاریگل رز جاودانتکثیر شده و خیلی زود به یکی از محبوب ترین انواع گل رز تبدیل شده است . میتوان گفت که این گل های 100 درصد طبیعی با همان کیفیت و طراوت گل های رز معمولی ، با جدید ترین تکنولوژی روز مومیایی شده و تا سال ها بدون نیاز به آب و خاک و نور خورشید، زنده می مانند .

چرا محصولات گیتی باکس؟

 باکس گل می تواند بهترین هدیه ای باشد که در مناسبت های مختلف آن را هدیه می دهید. زمانی که یک گل هدیه می گیرید، در ابتدا بسیار جذاب و شیک به نظر می رسد اما بهد از چند روز که از عمر گل می گذرد کم کم پژمرده شده و آن طراوت و شادابی اولیه را ندارد.

گیتی باکس این پژمردگی را در گل ها از بین برده است و محصولاتی که عرضه میکند تماما با گل های طبیعی هستند که تا سال ها با همان طراوت و نه نیازی به آب دارند و نه نیاز به نور خورشید و نه نیاز به خاک که اصطلاحاً به آن ها گل های جاودان می گویند.

 

گیتی باکس باعث می شود خاطره دلنشین گرفتن یک هدیه زیبا تا سالها به همان شیرینی اولیه باقی بماند و هر بار با دیدن این باکس گل طبیعی زیبا، آن خاطره شیرین یاد آور شود.

مجموعه گیتی باکس با بهره گیری از تجارت متخصصان طراحی، دکوراسیون و معماری داخلی، باکس یا جعبه هایی با شکل و اندازه های استاندارد بسیار شیک و زیبا طراحی کرده اند بطوریکه کلیه محصولات بصورت کاملا دست ساز بوده و این امر به زیبایی و اهمیت تک گل جاودان افزوده است و می توان از آن به عنوان یک هدیه لاکچری یاد کرد.

گل هایی که گیتی باکس در محصولاتش از آن ها استفاده می کند از بهترین و معتبر ترین برند های گل های جاودان در دنیا است و اهمیت این موضوع باعث رضایت دو چندان مشتریان و خریداران محترم از محصولات شده است.