باکس گل رز جاودان قرمز کینگ دیو و دلبر گیتی باکس

گیتی باکس

مجموعه طراحی و تولید انواع باکس های گل رز و گیاهان جاودان

اولین سوالی که ممکن از برای شما پیش بیاد اینکه:

گیتی باکس چیست و چه خدمتی ارائه می دهد؟

گیتی باکس مجموعه تخصصی طراحی، تولید و فروش آنلاین باکس گل های رز جاودان در ایران می باشد. باکس گل های متنوع در ابعاد، اندازه ها و رنگ های مختلف که با استاندارد های معماری داخلی طراحی شده اند و به همراه گل های رز جاودان در رنگ های مختلف به فروش می رسند. حال ممکن است بخواهید بدانید که رز جاودان چیست؟ (در صفحه سوالات متداول و وبلاک اطلاعات کامل تری وجود دارد)

به تازگی نوع جدیدی از گل رز کاملا طبیعی، با اصلاح نژاد و تغییرات ژنتیکی ، با نام تجاری ” گل رز جاودان “تکثیر شده و خیلی زود به یکی از محبوب ترین انواع گل رز تبدیل شده است . میتوان گفت که این گل های 100 درصد طبیعی با همان کیفیت و طراوت گل های رز معمولی ، با جدید ترین تکنولوژی روز مومیایی شده و تا سال ها بدون نیاز به آب و خاک و نور خورشید، زنده می مانند .

چرا باکس گل گیتی باکس؟

 باکس گل می تواند بهترین هدیه ای باشد که در مناسبت های مختلف آن را هدیه می دهید. زمانی که یک گل هدیه می گیرید، در ابتدا بسیار جذاب و شیک به نظر می رسد اما بهد از چند روز که از عمر گل می گذرد کم کم پژمرده شده و آن طراوت و شادابی اولیه را ندارد.

گیتی باکس این پژمردگی را در گل ها از بین برده است و محصولاتی که عرضه میکند تماما با گل های طبیعی هستند که تا سال ها با همان طراوت و نه نیازی به آب دارند و نه نیاز به نور خورشید و نه نیاز به خاک که اصطلاحاً به آن ها گل های جاودان می گویند.

گیتی باکس، هدیه ای ماندگار

Lasting gift

گیتی باکس باعث می شود خاطره دلنشین گرفتن یک هدیه زیبا تا سالها به همان شیرینی اولیه باقی بماند و هر بار با دیدن این باکس گل طبیعی زیبا، آن خاطره شیرین یاد آور شود.

مجموعه گیتی باکس با بهره گیری از تجارت متخصصان طراحی، دکوراسیون و معماری داخلی، باکس یا جعبه هایی با شکل و اندازه های استاندارد و بسیار شیک و زیبا طراحی کرده اند بطوریکه کلیه محصولات گیتی باکس بصورت دست ساز بوده و این امر به زیبایی و اهمیت تک گل جاودان افزوده است و می توان از آن به عنوان یک هدیه لاکچری یاد کرد.

گل هایی که گیتی باکس در محصولاتش از آن ها استفاده می کند از بهترین و معتبر ترین برند های گل های جاودان در دنیا است و اهمیت این موضوع باعث رضایت دو چندان مشتریان و خریداران محترم از محصولات شده است.

صفحه قوانین و مقررات گیتی باکس (کلیک کنید)

0
تنوع
0
رضایت مشتریان
0
دنبال کنندگان در اینستاگرام

اصول کار گـــیتی باکس

خلاقانه

طراحی و تولید انواع باکس گل های دست ساز و لاکچری در ابعاد و اندازه های مختلف با عایت اصول و تناسبات معماری و دکوراسیون داخلی.

گل های جاودان

استفاده از بهترین و معتبر ترین برند های گل های جاودان در دنیا، به منظور حفظ ماندگاری بیشتر، کیفیت بالاتر، رنگ های متنوع تر و در نهایت رضایت بیشتر.

نوآوری ها

گل های جاودان یک عرصه جدیدی در زمینه تولید و پرورش انواع گل و گیاه در جهان ایجاد کرده است و نتیجه این تکنولوژی نو و بسیار قدرتمند تولید گل و گیاهانی است که تا سالهای سال زنده میماند و این موضوع راه جدیدی را در رشته و علم تولید گل و گیاه در جهان باز کرده است.
f94f837341abcb092f0886a4ef441156
red-rose-getty2

مشتریان ما چه می گویند