باکس رز جــــــاودان مـــدل الماس Rd-Standard

240,000 تومان

رنگ گل این محصول قرمز می باشد

  • قطر سایز سر گل این محصول (سایز معمولی) بین 4 تا 6 سانت است
  • قسمت زیر گل این محصول میتواند به دو صورت باشد : 1- از خزه سبز رنگ جاودان استفاده شود 2- از گلبرگ جاودان هم رنگ گل استفاده شود.
  • این محصول در بگ مخصوص گیتی باکس ارسال می گردد

The flower color of this product is Red

Flower head diameter of this product (regular size) is 4 to 6 cm

The flowers below this product can be in two ways: 1- Use immortal green moss 2- Use eternal petals of flower color

This product is shipped to the Gitibox bag

پاک کردن

توضیحات

محصولی که بررسی می کنید باکس گل رز جاودان (ماندگار) به نام الماس می باشد به طوری که این باکس مدرن و زیبا نگه دارنده گل رز ظریف و ماندگاری است که حداقل تا 3 سال زنده می ماند و بیانگر حس لطافت و در عین سادگی و هرمی بودن و الماسی شکل این باکس حس لوکس بودن و خاص بودن را به هر کسی القا می کند.

طراحی این محصول به صورت کاملا مدرن انجام شده و از نام محصول گرفته تا شکل و … همگی با استاندارد معماری همگون می باشد و این امر باعث شکل گیری این باکس گل جذاب شده است. از طرفی خزه های جاودان شده سبز رنگ زیر گل رزی که نمادی از علاقه و محبت و عشق است ، با تضاد رنگی ای که ایجاد کرده است می تواند به زیبایی هدیه بیافزاید و از این محصول علاوه بر ابراز عشق و محبت در مناسبت های گوناگون ،به منظور دکور روز میز کار و … نیز بسیار مناسب خواهد بود

The product you are looking for is a timeless rose box called Diamond, so this modern and beautiful box holds a delicate and lasting rose that lasts for at least 3 years and expresses a sense of elegance, while also being simple and The pyramid and diamond shape of this box gives everyone a sense of luxury and specialness.

The design of this product is completely modern and from the name of the product to the shape and … all are in accordance with the architectural standard and this has made this attractive flower box. On the other hand, the perennial green moss under the rose, a symbol of love, affection and love, with the contrast of color it has created can add to the beauty of the gift, and in addition to expressing love and affection on various occasions, It will also be very suitable for decorating your desk and etc

اطلاعات بیشتر

وزن 0.2 kg
ابعاد 10 × 10 × 20 cm
افزودنی زیر گل

خزه سبز رنگ, گلبرگ هم رنگ گل

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “باکس رز جــــــاودان مـــدل الماس Rd-Standard”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال نظر